SUN & BODY STUDIO | O NÁS

Přijďte k nám a nechte za dveřmi veškerý stres. Užívejte si tak v dnešní době již velmi vzácné chvilky klidu. U nás se nejen opálíte na moderních a bezpečných soláriích, ale nabízíme i světelnou a galvanickou terapii.

Jsme připraveni Vám být také nápomocni při výběru správného opalovacího plánu a poradit s výběrem solární kosmetiky vhodné pro Vaši pokožku. Naší snahou je, aby pro Vás opálení bylo příjemné, zdravé a bezpečné a abyste vždy odcházeli s pocitem, že jste udělali něco pro sebe.

Při využití našich služeb jsou Vám vždy zdarma k dispozici jednorázové ochranné oční fólie, župan, odličovací mléko a tampóny. Pro Váš příjemný pocit a uvolnění je naše studio klimatizováno, WC k dispozici.

Zakládáme si na hygieně a čistotě! Solária vždy po použití vyčistíme a vydezinfikujeme.

Na služby není třeba se předem objednávat, v případě obsazení si toto krátké čekání můžete zpříjemnit posezením u široké nabídky aktuálních časopisů, občerstvit se a bezplatně se připojit k naší Wifi. Za příznivého počasí je pro Vás připraveno venkovní posezení. V nově vybaveném prostoru se tak můžete ještě více uvolnit a načerpat síly do dalších dnů.

Jsme Vám ochotni s čímkoliv pomoci a dohlédnout i na Vaše děti, které si mohou pohrát v dětském koutku. V případě, že přijdete s Vaším domácím mazlíčkem, rádi se o něho postaráme a po dobu pobytu ve studiu ho pohlídáme.

V naší nabídce mimo jiné najdete kvalitní osvědčenou solární kosmetiku, luxusní kosmetika NU SKIN a voňavé svíčky PARTY LITE.
Zakoupením našich permanentek získáváte výhodné bonusy. Kvalita nabízených služeb je na vysoce profesionální úrovni a za ceny, které jsou i pro toho nejnáročnějšího zákazníka více než přijatelné, přijďte se o tom sami přesvědčit a určitě nebudete litovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ing. Radek Svoboda, majitel