SUN & BODY STUDIO | SVĚTELNÁ TERAPIE (KOLAGENÁRIUM)

1 horizontální Luxura X7

trubice: 48x trubic typu Collagen Pro Beauty
klimatizováno
Vysoce výkonné trubice bez UV záření. Naše kolagenárium Vás tedy neopaluje, ale „pouze“ omlazuje. Výsledek terapie je tedy mnohem účinnější, než kombinace solária s kolagenáriem. Kolagenové červené světlo je hřejivé, během procedury tedy nepociťujete žádné velké teplo.
Doba pobytu při jedné návštěvě je 18 minut

Ceník světelné terapie (kolagenária)

OMLÁDNOUT, ZKRÁSNĚT, ZRELAXOVAT, ZÍSKAT ZPĚT SEBEVĚDOMÍ – TO JE SVĚTELNÁ TERAPIE, TO JE NÁVŠTĚVA KOLAGENÁRIA.

Je řeč o soláriu Luxura X7, které Vás NEOPÁLÍ, ale OMLÁDÍ!
Navštivte první opravdové kolagenové solárium na jihu Čech!

 

Co Vám světelná terapie přinese?

Omlazení celého těla včetně obličeje - Hladší, pevnější a vyhlazenou pleť  - Zlepšení kvality vlasů a nehtů - Redukci tmavých kruhů pod očima - Zúžení pórů a rozjasnění pleti - Redukci vrásek a pigmentových skvrn - Zlepšení aknózní pleti (redukce nebo vymizení jizviček po akné) - Zlepšení ekzemů - Hloubkovou regeneraci a hydrataci kůže - Obnovu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - Redukci křečových žil - Zmírnění celulitidy, jizev a strií...

A to vše bezbolestně neinvazivní metodou bez vedlejších účinků, zdlouhavých ošetření a čekacích termínů.

Zvyšte účinky světelné terapie! 

Kombinace kolagenária s účinným gelem (Larens peptidum repair gel) budou účinky ještě efektivnější. Gel se aplikuje 5 minut před terapii z důvodu vstřebání na nenalíčenou pleť. Před procedurou je doporučeno zvýšit pitný režim, nápoje u nás k zakoupení. 

Pozorovací studie:

Účastníci výzkumu uvádí:

97% zvýšená pevnost a pružnost celého těla
89% zřetelnější liftingový efekt v obličeji, na krku a dekolt
68% oživení celkového vzhledu kůže
Přijďte k nám a začněte vracet čas zpátky!
STOP stárnutí! OMLÁDNĚTE!

Účinné a klinicky testované

Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 - 200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutá a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.
* Výsledky z pozorování po použití na švýcarské klinice v Pianu po 4 měsících pod vedením Dr. med. Angehrna, zakládajícího člena a presidenta Švýcarské společnosti Anti-Aging Medicíny.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jak světelná terapie funguje?

Světlo s vlnovými délkami kolem 633nm podporuje vlastní kožní produkci těchto látek. Působením světla v oblasti kolem 633nm je ve stěnách a kapilárách povzbuzen proces, který podporuje příjem kyslíku pokožky a její detoxikaci. Schopnost pokožky přijímat a ukládat vlhkost je významně zlepšena, samočinně se obnovující procesy povzbuzeny, linie a vrásky obzvláště v oblasti obličeje vyplněny a kolagenová síť posílena. Trubice Collagen, které jsou koncipovány pro nízkotlakové přístroje, odevzdávají při optimálním výkonu záření velký podíl jejich světla v oblasti 590-640nm. Světlo s frekvenčním rozsahem kolem 633nm je v kosmetické dermatologii již po delší dobu používáno – většinou pro částečná, cílená použití. Tento způsob ozařování celého těla Collagen vysoce výkonnými trubicemi je nový.

Co způsobuje stárnutí kůže?

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech (buňkách v pojivové tkáni). Jelikož je kolagen hlavní „výplní“ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. Kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Jak dochází k regeneraci a omlazení kůže?

K omlazování kůže dochází pomocí fotoomlazení, které se „nastartuje“ díky kolagenáriu. Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo, které příjemně prohřívá celé tělo, stimuluje buňky – tzv. fibroplasty – k tvorbě kolagenu a elastinu. Díky tomuto procesu začíná pokožka vypadat pevněji, mladistvěji, vrásky pomalu mizí, jizvy se zmírňují. Celkový stav pokožky se zlepšuje. Tomuto procesu říkáme „FOTOOMLAZENÍ“.

Co konkrétně mohu očekávat od světelné terapie (návštěv v kolagenáriu)?

Pokud budete pravidelně docházet na terapie, můžete se těšit na:
Omlazení celého těla včetně obličeje - Hladší, pevnější a vyhlazenou pleť - Zlepšení kvality vlasů a nehtů - Redukci tmavých kruhů pod očima - Zúžení pórů a rozjasnění pleti - Redukci vrásek a pigmentových skvrn - Zlepšení aknózní pleti (redukce nebo vymizení jizviček po akné) - Zlepšení ekzemů - Hloubkovou regeneraci a hydrataci kůže - Obnovu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - Redukci křečových žil - Zmírnění celulitidy, jizev a strií.

Jak často podstupovat světelnou terapii (návštěvu kolagenária), abychom dosáhli optimálních výsledků?

Světelnou terapii (proces fotoomlazení) se ze začátku doporučuje navštěvovat 3x týdně po dobu 1-2 měsíců. Poté stačí „udržovací“ terapie – 1x za 14 dní. Mezi jednotlivými návštěvami je vhodné udržovat 48 hodinový odstup.

Co vše sebou potřebuji ke světelné terapii (k návštěvě kolagenária)?

Sebou nic nepotřebujete. Určitě je ale vhodné odstranit veškerý make up či krém, důkladně mít očištěnou pokožku. Make-up či jiné krémy můžou blokovat účinnost červeného světla kolagenových trubic.

 

Jsou nějaká omezení při terapii? Kdo by si měl dávat pozor?

Terapie v kolagenáriu jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, typy pleti, ženy a muže. Kolagenárium byste NEMĚLI používat:
 - Jste-li těhotná
 - Trpíte-li epilepsií
 - Užíváte léky nebo bylinné přípravky, které jsou citlivé na světlo (např.: antibiotika, třezalka, protizánětlivé léky atp.)
V případě jakýchkoli pochybností, je VŽDY lepší před návštěvou konzultace s Vaším ošetřujícím lékařem!

Více informací ke světelné terapii u nás ve studiu. Těšíme se na Vaši návštěvu.