SUN & BODY STUDIO | GALVANICKÁ TERAPIE (KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ)

OMLAZENÍ PLETI - OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU NU Skin Galvanic SPA II
Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť, podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Hloubkově vyčistí zanesené póry, zmírní otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Je jednou z možností, jak udržovat svou pleť ve skvělé kondici bez chirurgických zákroků: omlazuje pleť a vyhlazuje vrásky - sjednotí barvu vaší pleti, zmírňuje otoky, váčky - má regenerační účinky - zpevňuje svaly v obličeji, krku a dekoltu - výrazně redukuje drobné vrásky, rýhy, akné.

Postup ošetření pleťi galvanickou žehličkou

Žehlička využívá pulsujícího galvanického proudu, který zlepšuje tok lymfy a prokrvení pokožky a dokáže zapracovat speciální přípravky hluboko do pokožky.
1.krok…..Čistící gel
Odstraní z pleti nečistoty a uvolní póry, takže pokožka může lépe dýchat. S pomocí výtažků z měsíčku, mořské řasy a vanilky pleť vyčistí, zklidní a připraví na ošetřující gel.
2.krok……Ošetřující gel
Dodává do pleti anti-ageingové látky – látky zpomalující stárnutí buněk. S pomocí výtažků ze schizandry, narcisu, růže a jasmínu zpevňuje, oživuje a omlazuje unavenou pokožku. Zvyšuje hydrataci pokožky, kterou tím zjemní a zvláční.
3.krok……Sérum proti hlubokým vráskám
Obsahuje revoluční pro-kolagenové peptidy, které pomáhají zjemnit střední až hluboké linie kolem úst, očí a na čele. Součástí každého ošetření galvanickou žehličkou je také ošetření velmi kvalitními kosmetickými přípravky značky NuSkin.
Ošetření žehličkou je příjemné, bezbolestné a výsledky bývají viditelné již po prvním ošetření! Přípravky používané k ošetření neobsahují parabeny ani minerální oleje.

Galvanická žehlička se nedoporučuje při:
těhotenství - epilepsií  - kardiostimulátoru - na poraněnou pokožku

Ceník galvanické terapie

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co je galvanická žehlička a jak funguje?

Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy.

Principu fungování Galvanické žehličky se také někdy říká tzv. „živočišná fyzika“.

Jestliže je žena starší 30ti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova. Některé ženy preferují žehlení v kosmetických salónech, kde je tato metoda již déle používána, ale samozřejmě je možnost pořídit si galvanickou žehličku přímo domů, kde můžete v klidu praktikovat žehlící kůru. K žehličce náleží více nástavců – kromě nástavce na obličej, krk a dekolt je to dále nástavec na okolí očí (zmírnění otoků, kruhy pod očima), dále nástavec určený k masáži hlavy (k masáži vlasových cibulek, podpora růstu vlasů), je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Tento nástavec je ve formě kartáče, a tak se dostane dobře mezi vlasové cibulky a pokožku, kde pak aktivuje vlasové cibulky, které již nejsou aktivní.

Kdy mohu očekávat účinky galvanické terapie?

Doba, za kterou je pleť či pokožka důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut (záleží na dané partii těla), je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávající výsledky. Doporučuje se žehlení provádět zhruba 3x týdně po dobu 1 měsíce, poté stačí žehličku používat pouze 1x za týden. Společně s používáním galvanické žehličky je doporučeno používat další kosmetické přípravky, které zvýší účinky galvanické terapie. Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí. Výhodou tohoto druhu čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování pleť či pokožka červená či citlivá.
Proto je možné např.: se po aplikaci ihned nalíčit a není třeba se bát, že by tak obličej byl zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.
Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena – tedy zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky apod.

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

Pro koho je galvanická žehlička určena?

Žehlení je určeno pro ženy i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti obličeje a krku, kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti. Také se vyžehlením lze zbavit kruhů pod očima. Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti. Jestliže trpíte celulitidou – neestetickými „ďolíčky“ v určitých partiích těla, i toto umí žehlička spolehlivě redukovat. Pomáhá při lepším odbourávání tuků a tím minimalizuje celulitidu po celém těle.

Více informací ke galvanické terapii u nás ve studiu. Těšíme se na Vaši návštěvu.